Siyaset

İşler’den engelli derneklerine ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan aday adayı Mustafa İşler 3 Aralık Engelliler Günü münasebetiyle Kırıkkale’de faaliyet yürüten engelli derneklerini ziyaret etti. Ziyaretlerde engelli vatandaşların dertlerini ve problemlerini dinleyen İşler, engellilere yönelik projelerini anlattı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

İşler’den engelli derneklerine ziyaret - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
İşler’den engelli derneklerine ziyaret – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Projelerin engelli vatandaşlarca takdirle karşılandığını belirten AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan A.Adayı Mustafa İşler; “Şehrimizde yaşayan her insanımızla birlikte şehri yönetmeye talibiz. Bu sebeple en çok değer verdiğimiz topluluklardan biri engelli kardeşlerimiz. Dün yaptığımız çalışmalarla engelli kardeşlerimizle birlikteydik. Bugün engelli kardeşlerimizle birlikteyiz. Yarın yine hep birlikte olacağız. Onların ve ailelerinin hayatlarındaki engelli kaldırmaya yönelik çalışmalarımızla Kırıkkale’mizi engelsiz şehir haline getireceğiz. Engelsiz Hayat Merkezi, Engelli Meclisi, şehrin fiziki yapısındaki engelleri kaldırmak, erişilebilir toplu taşıma, sinyalizasyon sistemlerinin engellilere göre modernize etmek, engelli birey olan ailelere ücretsiz su desteği,Belediye Engelli Birimi, engelsiz oyun parkları projelerimizden bazıları.”dedi. Engelli vatandaşlar ise Mustafa İşler’in ziyaretinden ve projelerinde Engellilere özel yer ayırmasından mutlu olduklarını ve takdir ettiklerini belirterek AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan A.Adayı Mustafa İşler’e başarılar dilediler.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu