2023 Cumhurbaşkanlığı SeçimiSiyaset

Kaplan; Vekil Olduğuma Sevinemedim

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Kırıkkale Milletvekili seçilen Mustafa Kaplan, Kırıkkale’deki yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Kırıkkale Milletvekili seçilen Mustafa Kaplan, Kırıkkale’deki yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

GÜNDEM CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Kırıkkale Milletvekili seçilen Mustafa Kaplan, Kırıkkale’deki yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi. AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, sohbet ortamında yapılan basın toplantısında, gündeme dair konularda görüşlerini belirtti.  Milletvekilliği döneminde elinden gelenin en iyisini yapacağını söyleyen Kaplan, şu anda tek gündem maddesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden seçilmesi olduğunu kaydetti.

ÖNEMLİ OLAN ÜLKEMİZ

15 Mayıs’tan itibaren 2. tur seçimi için çalışmaya başladıklarını kaydeden Kaplan, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteğin Kırıkkale’de asgari %65’e çıkarmak olduğunu kaydetti. Kaplan “Önemli olan ülkemizdir. Devletimizin bekasıdır. İlk turda ve daha önceki seçimlerde CHP’ye ve muhalefet partilerine oy veren vatandaşlarımızın bundan sonra ve özellikle ikinci turda Sayın Cumhurbaşkanımıza oy vereceklerini söylediklerini görüyorum. Makamlar gelip geçici, ben burada iktidar partisinin milletvekili olacağım. Sorumluluk çok fazla olacak. İnşallah bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz” dedi.

EKSİKLERİMİZ VARDIR

Kaplan “Vekil olduğuma sevinemedim çünkü ben bunu başarı olarak görmüyorum. Türkiye genelinde ve Kırıkkale’de %35 oy aldık. Ben isterdim ki Kırıkkale’de iki milletvekili hatta üç milletvekili çıkaralım ama olmadı. Herkesin belli oranda eksiklikleri var şahsımın da var. Kırıkkaleli hemşerilerimizin talepleri olacak onların hepsi ile ilgilenmek zorundayız. Ben ayda 2 gün ilçeleri gezeceğim, çiftçi ve esnafın sorunlarını dinleyeceğiz. Onun haricinde STK’ları toplayacağız. Ben bulunduğum konum icabı görevimi yaparım ve onun dışında da elimden geldiği kadar birleştirici olmaya gayret ederim.” ifadelerini kullandı.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71 Bot

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in robot editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x