Manşet

Karayol Yeni Seçilen Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Kırıkkaleli hemşehrimiz Keçiören Belediyesi Başkan Yardımcısı Merih Karayol, meslek odaları seçimleri sonucunda başkan seçilenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkaleli hemşehrimiz Keçiören Belediyesi Başkan Yardımcısı Merih Karayol, meslek odaları seçimleri sonucunda başkan seçilenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

HOŞ SOHBET OLDU

Kırıkkale’de yapılan meslek odası seçimleri sonucunda yeni seçilen oda başkanlarına yeni görevlerinde başarılar ve kolaylıklar dilemek üzere Merih Karayol’un daveti ile geçtiğimiz Cuma günü Kırıkkale eski Belediye Başkanlarından Av. Hayati Karayol, Kırıkkale Bakkallar, Bayiiler ve Büfeciler Odası Başkanı Can Ahmet Uyar, Servis Araçları ve Nakliyeciler Odası Başkanı Behzat Yerlikaya, Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Adnan Çatalok, Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Faruk Işıkten, Sebzeciler Odası Başkanı Orhan İba, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Birdal, Kasaplar ve Celepler Odası başkanı Gazi Karafilik, Keskin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Duran Kurnaz, Çerikli Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Şahin akşam yemeğinde bir araya geldiler. . Toplantıda oda Başkanları ile odaya mensup meslek gruplarının beklenti ve sorunları istişare edildi ve   çözüm önerileri görüşüldü. Saatler süren yemek sonunda hatıra fotoğrafı çekinildi. Sık sık bir araya gelinmesi konusunda fikir birliği yapıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x