Manşet

Kayıp Kız Aranıyor

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan 9’uncu sınıf öğrencisi Gözde Nehir Akbulut’tan 2 gündür haber alınamıyor. Genç kız Akbulut’un bulunması için herkes adeta seferber oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan 9’uncu sınıf öğrencisi Gözde Nehir Akbulut’tan 2 gündür haber alınamıyor. Genç kız Akbulut’un bulunması için herkes adeta seferber oldu.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE BİLDİRDİLER
Tepebaşı Mahallesi’nde ikamet eden Nuray-Şinasi Akbulut çiftinin kızları 15 yaşındaki Gözde Nehir Akbulut’tan 2 gündür haber alınamıyor. Doğum yapan ablasının heyecanını paylaşmak amacıyla geçtiğimiz günlerde ablasında kalan Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi genç kız Gözde’den iki gündür haber alınamıyor. Kızının iki gündür okula gitmediğinin bilgisini alan aile, hemen durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Aile, kızlarını gören herkese çağrıda bulunarak kendilerine yardımcı olmalarını iletti. Anne Nuray Akbulut, “Kızım doğum yapan ablasının yanında kalıyordu. Ablasının evi okula çok yakındı. İki gündür okula gitmediğini öğrendik. Daha sonra ise eve gelmeyince hemen emniyet güçlerimize bildirdik. Kızımızı görenler lütfen bizlerle iletişime geçsinler” dedi.

ANNESİ NURAY AKBULUT

0542 136 00 83

TEPEBAŞI MAHALLE MUHTARI ZULKARNEYN KILIÇ

0542 314 82 66

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x