Keskin

Kaymakamlık çalışanlarına hizmet içi eğitim semineri

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin Kaymakamı Muammer Köken Başkanlığında Yazı İşleri Müdürü Abbas Sakallı ve İlçe Özel İdare Müdürü Halil Dinçsor tarafından yazı işleri ,özel idare ve ilçe nüfus müdürlüğü personellerine 1. Altı aylık Hizmetiçi Eğitim semineri verildi.

DAHA VERİMLİ VE İSTEKLİ

Seminerde  devlet memurlarının Disiplin ve Ceza Soruşturması İşlemleri , Afet ve Kriz Yönetimi, Afet ve Acil Yardım Planları, Halkla İlişkiler, Arşiv Hizmetleri,İnsan Hakları konuları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Kaymakam Köken “Yapılan bu eğitim seminerleriyle kamu çalışanları kanunları en güncel haliyle öğrenmekte , görev ve sorumlulukları karşısında bilgisini arttırmaktadırlar. Ayrıca bu programlarda personellerin sorunları dinlenerek, onların  daha verimli, istekli ve motivasyonu yüksek bir şekilde çalışmasına yönelik planlar yapılmakta” dedi. Kaymakam Köken, tüm katılımcılara teşekkür ederek başarılar diledi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x