EğitimKeskinManşet

Keskin’de Muhtaç öğrenciler için kampanya başlatıldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde yardıma muhtaç öğrenciler için kampanya başlatıldı. 4-A sınıfı öğretmeni Derya Gençay Şengül, soğuk kış günlerinde Atatürk İlkokulu olarak ihtiyaç sahibi öğrenciler için kıyafet yardımında bulunmak üzere kampanya başlattığını açıkladı.

YARDIMLARDA BULUNUN
Öğretmen Gençay, “Bu öğrencilerin birçoğu dar gelirli ailelerin çocukları, bir kısmı da yoksul ailelerin çocukları. Bu nedenle iş adamlarının okulumuzda eğitim gören yardıma muhtaç öğrencilere kıyafet yardımında bulunmalarını talep ediyoruz. Bu kapsamda alınan montları ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere okul idaresine verdik”

HEDİYELEŞİN Kİ SEVGİNİZ ARTSIN
Okul Müdürü Mehmet Hilmi Kalkan, kampanyaya duyarlılık gösterip, destek verilmesini isterken, “Maddi sıkıntısı olan öğrencilerin yoğun olduğu bir bölgedeyiz. Bu nedenle iş adamlarımıza çağrıda bulunuyoruz. İmkanları doğrultusunda kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. Bu kapsamda Öğrenci kardeşlerimizin eksiklerini bir nebze olsun giderebilirsek ne mutlu bize” şeklinde konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x