GenelKeskin

Keskinin Büyümesi İçin Çalışacağız

AK Parti Keskin Belediye Başkan Aday Adayı Yasin Yıldırım, “İlçemizin büyümesi için ben ve ekibim elimizden geleni yapacağım. Keskin’in büyümesi için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Keskin Belediye Başkan Aday Adayı Yasin Yıldırım, “İlçemizin büyümesi için ben ve ekibim elimizden geleni yapacağım. Keskin’in büyümesi için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız” dedi.

KESKİN YILDIRIM’I İSTİYOR
AK Parti’den Keskin Belediye Başkan Aday Adayı olan Yasin Yıldırım, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlk olarak sokağa inerek esnafları ziyaret eden Başkan Aday Adayı Yıldırım, gittiği her yerde vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Yıldırım, “ Keskin’in altın kalpli insanlarıyla hasbihal ettik. Güzel dua ve temennilerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ
Keskin’in Kırıkkale’nin güzide ilçelerinden biri olduğunu dile getiren Yıldırım, hem tarımsal alanda hem de turistlik yönden Keskin’in şimdiye kadar adının pek fazla duyulmadığını belirterek, “İlçemiz öncelikle tarımsal alan da Kırıkkale’nin en verimli topraklarından birine sahiptir. Burada ki çiftçilerimiz her yıl hasatlarını artırarak hem ülke ekonomisine hem de kazançlarına büyük katkı sağlamaktadırlar. Biz de yönetim olarak görev yaptığımız süre boyunca çiftçilerimizin her zaman yanında olacağız. Onlara her türlü desteği sağlamak için elimizden geleni yapacağız”

KESKİN TARİHİ YERLERİ ÇOK GÜZEL
Ayrıca Keskin ilçesinin tarihi yerlerinin de olduğunu söyleyen Yıldırım, “Tarihi Sulu Mağara, Rahmi Pehlivanlı Konağı gibi tarihi yerlerimizin güzelliklerini ön plana çıkartıp bu bölgeye turist çekmek adına bazı planlarımız var. Biz ekip planlarımızla projelerimizle Keskin’e talip olduk. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda Keskin’in büyümesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı