KırıkkaleManşet

Keskinlilerin gönlünü yine fethetti

İŞ ADAMI ŞENTÜRK’TEN KESKİN BELEDİYESİ’NE ARAÇ HİBESİ
Amerika’da yaşayan Keskinli İş Adamı Nejdet Şentürk Keskin Belediyesi’ne minibüs hibe etti. 1SIFIR ARAÇ Daha önce de Keskin ve Keskinlilere yaptığı destek ve yardımlarla adından sıkça söz ettiren İş Adamı Şentürk Keskin Belediyesi’nin ulaşım araçları sıkıntısının giderilmesi noktasında önemli bir hibede bulundu. RCM Ajans Sahibi ve Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ragıp Cihat Mencet ile Ercüment Vural’ın girişimleri sonucunda belediyenin eksiklikleri hakkında bilgiler alan İş Adamı Şentürk, belediyeye sıfır Mercedes Sprinter marka aracı hediye etti. BİRÇOK KESKİNLİ VAR Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, bu önemli hibe için çaba harcayan Mencet ve Vural’a teşekkür ederek, İş Adamı Şentürk’ün Keskin’e büyük katkılarda bulunduğuna dikkat çekti. Yıldırım, “İlimizde ve ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da memleketi ile bağlarını koparmayan birçok Keskinli var. Bizler belediye ve ilçemizin sıkıntıları noktasında kendileriyle iletişime geçiyoruz 23KESKİN HALKI ADINA TEŞEKKÜR Eksikliklerimizi bildirip, Keskin’in yeniden eski günlerine dönmesi için herkesin katkıda bulunması yönünde girişimlerde bulunuyoruz. Belediyemizin ulaşım araçları noktasında büyük eksiklikleri bulunuyor. Bu noktada hemşerimiz İş Adamı Şentürk’ün yaptığı hibe çok önemli. Kendisine Keskin halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yaşar Öçal
Ziyaretçi

Allah razı olsun tşk

Hakan ŞENTÜRK
Ziyaretçi
Hakan ŞENTÜRK

Necdet Bey’e katkılarından dolayı, bir keskinli olarak ben de teşekkür ederim. Sizin gibi duyarlı ve değerli hemşerilerimizin de aynı örnek davranışları sergilemsini temenni ediyorum.

Muktedir Mencet
Ziyaretçi

2004 yılında(KESKİNE HASRET) şiirimde 27 nci kıtadaki hasreti gerçekleştiren iş adamlarından NEJDET abime saygı ve sevgilerimle sonsuz teşekür eder. Yardımlarını yine bekliyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı