Manşet

Kim Bu Kırıkkale’deki Büyücü !!!

Kırıkkale’de yabancı uyruklu bir kişinin büyü yapmak amacıyla hayvanlara zarar verici davranışlarda bulunmasını istemesi ortalığı karıştırdı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de yabancı uyruklu bir kişinin büyü yapmak amacıyla hayvanlara zarar verici davranışlarda bulunmasını istemesi ortalığı karıştırdı.

Kırıkkale’de yabancı uyruklu bir kişinin büyü yapmak amacıyla hayvanlara zarar verici davranışlarda bulunmasını istemesi ortalığı karıştırdı. Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Kırıkkale Temsilcisi Hasan Yaman ve arkadaşları yetkililere seslenerek bu sorunun ele alınmasını istediler. Videoyu izleyen vatandaşlar oldukça duygulanarak Kırıkkale’li yöneticilerin bir an önce bu cani ruhlu büyücüyü bulmalarını istediler.Hasan Yaman  yaptığı açıklamada’’Kırıkkale’de bir büyücü var. Yabancı uyruklu. Yenimahalle’de olduğu söyleniyor. Karı kocaları birleştirmek için siyah kedinin kanı, sarı kedinin ise pati ve kuyruklarını kullanıyor. Bunu da gayrımeşru hayat yaşayan gençleri kullanarak sağlıyor. Kafeslerde bu kedileri yakalatıp kendine  getirterek öldürüyor.Bu konuyla ilgili bilgisi ve duyumu olan şüphesi olan yetkililere bilgi versin.Özellikle de ülkemizde mülteci konumunda olan kişilerin gidip bu olayları yaptırdığı söyleniyor.Kendisinin İranlı olduğu söyleniyor. Allah rızası için bu seri katili durduralım’’ şeklinde konuşarak kamuoyunun desteğini istedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x