Manşet

Kırıkkale Belediyesi’nden 19 Mayıs’ta Dolu Dolu Kutlama

Kırıkkale Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını düzenleyeceği iki ayrı konserle kutlayacak.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını düzenleyeceği iki ayrı konserle kutlayacak.

Kubat ve Mert Kaya Konser Verecek
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal tüm gençleri ve Kırıkkalelileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına davet etti. Halk koşusu ve iki ayrı konserin gerçekleşeceği kutlamalarda Kırıkkalelilere müzik ziyafeti verilecek. Saat 14.00’de Kırıkkale Tren Garı önünden başlayacak Halk Koşusuna Belediye Başkanı Ahmet Önal’da gençler ile birlikte koşacak. Koşunun ardından saatler 20.00’de Mert Kaya, Kırıkkalelileri türküler ile coşturacak ardından da Halk müziğin son dönemlerde önemli temsilcisi Kubat saat 21:00’de sahne alacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Kırıkkaleliler unutulmaz bir geceye imza atacak.

Başkan Önal “19 Mayıs Coşkusunu Birlikte Yaşayalım”

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, 19 Mayıs kutlamalarına başta gençler olmak üzere tüm Kırıkkalelileri davet ederek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ sözünü ilke edinerek bu yılki 19 Mayıs kutlamalarımızda resmi program sonrası Halk Koşusu gerçekleştireceğiz. Ardından 19 Mayıs coşkusunu bir arada yaşamanın gururunu düzenleyeceğimiz konserler ile devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimi 19 Mayıs kutlamalarına katılmaya davet ediyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x