Eğitim

Kırıkkale Fen Lisesi’nde bilim fuarı

Kırıkkale Fen Lisesi TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenledi. Birbirinden farklı, sosyal ve bilimsel projelerin sergilendiği TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı ilgiyle gezildi.

 

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Okulun spor salonunda düzenlenen Bilim Fuarının açılışına İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülnihan Akyürek, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J.Yrb. Ahmet Güneş,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nilgün Çelik, okul Müdürü Nusret Kılıç, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Birbirinden farklı, sosyal ve bilimsel projelerin sergilendiği TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı ilgiyle gezildi. Akıllı ve radyasyonsuz ev sistemlerinden, elektronik kontrol sistemlerine; peygamberlerin yaşadığı coğrafyadan Kırıkkale’nin sosyo-kültürel yerlerine; güneş enerjisi panellerinden topraksız sebze yetiştiriciliğine kadar pek çok proje sergide yerini aldı.

 

YABANCI MİSAFİRLER

Sergi, okul müdürleri ve öğretmenlerin yanı sıra çeşitli okul öğrencileri ile ilimize AB projeleri kapsamında gelen yabancı misafirlerce de gezildi. Kırıkkale Fen Lisesi’nin düzenlediği Bilim Fuarı, katılımcılardan tam not aldı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı