Asayiş

Kırıkkale polisi suçlulara göz açtırmıyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı asayiş, trafik ve narkotik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, bin 656 şahıs ve 246 araç sorgulandı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

6 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği uygulamada, asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 123 şüpheliden, 2 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. Çeşitli suçlardan aranan 6 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı, 9 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda bin 656 şahıs ve 246 araç sorgulandı, ayrıca 2 adet ruhsatsız tabanca, 2.49 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu