Spor

Kırıkkale Üçüncü Oldu

Adana'da düzenlenen AGP (Atletizmi Geliştirme Projesi) Final müsabakasında 2010 doğumlu Erkek karma Takımı, Türkiye üçüncülüğü elde ederek Kırıkkale'ye gurur yaşattı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Adana’da düzenlenen AGP (Atletizmi Geliştirme Projesi) Final müsabakasında 2010 doğumlu Erkek karma Takımı, Türkiye üçüncülüğü elde ederek Kırıkkale’ye gurur yaşattı.SPORDAKİ BAŞARISI TESCİLLENDİ
Sporcuların başarısını en içten dileklerle kutlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, “Bu önemli başarıda emeği geçen sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” dedi. Güneş, “Genç sporcularımızın gösterdiği azim ve kararlılık bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Onların bu başarısı, Kırıkkale’nin spordaki başarısını bir kez daha tescillemiştir. Kendilerine en kalbi dileklerimizi sunuyor, bundan sonraki müsabakalarda da başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

atletizmde-gurur-verici-basari-2.jpg

SPORUN MERKEZİ HALİNE GELECEK

Kırıkkale’nin sporda her geçen gün daha da ilerlediğini ve bu alandaki yatırımların meyvesini verdiğini belirten Güneş, “Genç sporcularımızın başarısı, geleceğe dair umutlarımızı da artırıyor. Onların desteğiyle Kırıkkale’yi sporun merkezi haline getireceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x