KırıkkaleSpor

Kırıkkale’de Hentbol grup müsabakaları başladı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin ev sahipliğinde, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Hentbol Grup Müsabakalarının açılış seremonisi Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

GRUP BİRİNCİLERİ FİNALE YÜKSELECEK

Toplam 16 Takımın yer aldığı müsabakaların açılış programına Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün, öğretmenler, antrenörler ile öğrenciler katıldı. Kırıkkale’nin ev sahipliği yaptığı Grup Müsabakalarının açılışında konuşma yapan İl Müdürü Güneş, “Türkiye’nin kalbi olan Kırıkkale’ye hoş geldiniz. İnşallah burada istediğiniz başarıları elde ederek mutlu ayrılırsınız” diye konuştu. Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri ve katılımcılar Grup Müsabakalarının ilk maçını izleyerek renkli görüntülere şahit oldular. Müsabakalarda derece elde edecek Grup birincileri Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacaklar.
Haber: Tahir Erdem

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu