Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Eğitim

Kırıkkale’de Öğretmen buluşmaları devam ediyor

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, eğitim kurumlarına yönelik ziyaretlerine devam ederek Pakize Akalınlı Anaokulunu ziyaret etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, eğitim kurumlarına yönelik ziyaretlerine devam ederek Pakize Akalınlı Anaokulunu ziyaret etti.

ÖĞRENCİLERLE OYUN OYNADI
Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Pakize Akalınlı Anaokulunu ziyaretinde önce Okul Müdürü Arife Yılmaz’dan okulun genel durumu hakkında detaylı bilgiler aldı. Öğretmenlerle gerçekleştirdiği sohbetin ardından öğrencilerin sınıf içi etkinliklerine katılarak onlarla bir araya gelen Aydın, öğrencilerle oyunlar oynayarak ve etkileşimde bulunarak eğitim atmosferini yakından deneyimledi. İkinci durak olarak Kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı Anaokuluna geçen Millî Eğitim Müdürü Aydın, Okul Müdürü Bülent Özçam’dan okulun genel performansı, öğrenci başarıları ve öğretmen kadrosu hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle birebir ilgilenerek sınıf içi etkinliklere de katılan Aydın, eğitim sürecine etkili bir şekilde dahil oldu.

SORUNLAR YERİNDE TESPİT EDİLİYOR
Ziyaretlerin ardından yapılan açıklamalarda Millî Eğitim Müdürü Aydın, her iki anaokulunun da başarılı eğitim faaliyetleri yürüttüğünü belirterek, öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti. Eğitimin kalitesini artırmak ve öğrencilere daha iyi bir gelecek sağlamak adına çalışmaların sürdüğünü ifade eden Aydın, öğrencilere yönelik destek programlarının etkin bir şekilde devam edeceğini vurguladı. Millî Eğitim Müdürü Aydın’ın bu ziyaretleri, yerel düzeydeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek sorunları yerinde görmesi ve çözümler üretmesi açısından önem taşıyor. Anaokulu ziyaretleriyle çocuklarla doğrudan etkileşime geçmesi, eğitimdeki başarıyı artırmaya yönelik motivasyonu da güçlendiriyor.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x