Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Asayiş

Kırıkkale’de okul çevrelerine polis denetimi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, çocukların ve gençlerin güvenli bir eğitim ortamında bulunmalarını sağlamak amacıyla okul denetimlerine devam ediyor.

GEREKLİ UYARILAR YAPILDI

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde bulunan okulların bulunduğu cadde ve sokaklarda denetimler gerçekleştirdi. Denetimlerde, okul çevrelerinde bulunan iş yerleri, parklar ve oyun alanları kontrol edildi. Ayrıca, okula gelen öğrencilerin ve velilerinin güvenliği de sağlandı. Yapılan denetimlerde, okul çevresindeki güvenlik önlemleri artırıldı. Ayrıca, okul çevrelerinde bulunan iş yerlerine gerekli uyarılar yapıldı.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir” denildi.

DENETİMLERDE NELER YAPILDI?

Okul çevrelerinde bulunan iş yerleri, parklar ve oyun alanları kontrol edildi. Okula gelen öğrencilerin ve velilerinin güvenliği sağlandı. Okul çevresindeki güvenlik önlemleri artırıldı. Okul çevrelerinde bulunan iş yerlerine gerekli uyarılar yapıldı. Emniyet Müdürlüğü tarafından konu hakkında yapılan açıklamada, “Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir” denildi.
Haber: Yeliz Erdem

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu