Manşet

Kırıkkale’de yem bezelyesinin hasadı yapıldı

Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Bakanlığın yem bitkileri desteklemeleri kapsamında Hasandede köyünde bir etkinlik düzenledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Bakanlığın yem bitkileri desteklemeleri kapsamında Hasandede köyünde bir etkinlik düzenledi.

SORUN VE TALEPLER ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

İl Müdür Yardımcısı, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü ve teknik personellerin de katıldığı etkinlikte, yem bezelyesi (beşli karışım) tarlasında hasat yapıldı. Hasada katılan Erol Güler ve genç çiftçi Sevinç Güler, yem bitkileri desteklemelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

kirikkalede-yem-bezelyesinin-hasadi-yapildi-2.jpg

İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Ateş ise yaptığı açıklamada, üreticilere bol ve bereketli kazançlar dileklerini iletti. Ateş, tarım alanında yapılan çalışmaların daha yaygın hale gelmesi amacıyla gereken çalışmaları yaptıklarını vurguladı. Ateş, “Çiftçilerimizin her alanda sorun ve taleplerini çözüme kavuşturarak önemli çalışmalar gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x