Manşet

KIRIKKALE’YE HİZMET ETMEK BİR ŞEREFTİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Emniyet Müdürü Çorumlu’dan Kırıkkalelilere veda mesajı;

Yaklaşık 3 yıldır Kırıkkale’de İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve geçtiğimiz günlerde yayımlanan kararname ile KOM Daire Başkanlığı görevine atanan İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu veda ziyaretlerine başladı. Kırıkkalelilere veda mesajı yayımlayan Müdür Çorumlu “Yiğit Anadolu’nun yiğit şehri Kırıkkalelilere de hasbi ve kalbi şükranlarımı sunarım” ifadesini kullandı.

VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

KOM Daire Başkanlığına atanan Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu veda ziyaretlerine başladı. Aynı zamanda Kırıkkalelilere veda mesajında bulunan Çorumlu “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Sayın Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet Aktaş’ın tekdir ve tensipleri ile Kaçakçılık ve Organize Suçlar ile Mücadele Daire Başkanlığına 20 Eylül 2019 tarihinde atanmış bulunmaktayım. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bu önemli göreve şahsımı uygun gördükleri için devlet büyüklerimin tümüne teşekkürü bir borç bilirim” ifadesini kullandı.

24 SAAT ESASLI ÇALIŞACAĞIM

Müdür Çorumlu “Şerefli polislik meleğine girdiğim günden bu yana bu güzel vatanımın hemen hemen her yerinde, yurt dışı misyonlarda ülkemden ve milletimden aldığım gurur ve vakarla görev yaptım. Yöneticiliğimin her kademesinde tek önceliğim güzel vatanımın ve güzide milletimin menfaatleri olmuştur. Bu vesile ile atandığım Daire’nin görev ve sorumlulukları bağlamında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve vatanın bölünmez bütünlüğüne kast eden her türlü iç ve dış güdümlü suç organizasyonlarına karşı aynı ilke ile yedi gün yirmi dört saat esaslı mücadele edeceğimi bildirmek isterim”.

KIRIKKALE İLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR

Kırıkkale’den övgülerle söz eden Çorumlu “İlk kez il emniyet müdürlüğü vazifesini yaptığım, yiğit Anadolu’nun yiğit şehri Kırıkkalelilere de hasbi ve kalbi şükranlarımı sunarım. Görev yaptığım süreçte çok sevdiğim Kırıkkalelilerden şahsıma hakkı geçenlerden helallik İsterim. Bilmeden üzdüysem kırdıysam affola sevgili dostlar. Vatan sevgisinin ve millete bağlılığın her bedende ve her gönülde gururla yaşatıldığı bu şehre ve Kırıkkaleli hemşehrilerime gönülden bağlı olduğumu belirtir, sevgi ve saygılarımı sunarım. Türk milletine hizmet etmek en büyük şereftir” dedi.

Daha Fazlasını Göster
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x