GündemKırıkkaleManşet

KIŞLIK KABAN SATIŞLARINDA PATLAMA

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Havaların soğumasıyla yaz giysilere gardıropta yerini şimdiden aldı, Ekim ayının çoğu gün yağmurlu geçerken Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde artık pardösü kaban kazaklar giyinmeye başlandı.

 

Havaların soğumasını bekleyen konfeksiyoncu esnafı depolarındaki gerekse toptancıdan aldığı kışlık giysileri raflarına koydular. Vatandaş aşırı soğuklar gelmeden kışlık giysilerini almaya başladı. Bu giysilerin en başında kaban geliyor. Gençler esnaf esnaf dolaşıp en yeni model ve en sıcak tutan kabanları alma çabasında.

 

Kırıkkale’de yaşayan bazı tüketiciler biz Kırıkkale esnafından aradığımız ürünü çeşidi bazı kataloglarda ki modelleri bulamayınca, arayış içine düşüp  çeşitli yollardan başta   internet üzerinden  istediğimiz model ve renkte ürün kapımıza kadar geliyor. Tabiî ki esnafımızın da çok yenilikçi olup modayı takip ettiklerini tahmin ediyoruz, gönül isteki Kırıkkale esnafından almak.

Ürünü anında değiştirme de  daha da imkânlara sahip oluruz iddiasında bulundular.

Ulusal kanallarda ve Ulusal Yazılı Basında çıkan haberler, Çin malları insan sağlığına zarar veriyor, deride tahrişler yapıyor, sağlık sorunları yaratıyor haberleri tüketiciyi çok yönlü tüketim mallarını alırken tedirginlik yaratmakta.

Kırıkkale esnafının da çok kaliteli bol çeşitli ürün bulundurmalı ki Kırıkkaleli tüketiciyi başka illere, Ankara mağazalarına ve internetten alış verişlerine kaçmamalarına sebep vermemeli.

Haber .ARİF ÇAKIROĞLU

 

 

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x