Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Manşet

KTSO’da Kuyumcu Esnafının Sorunları Görüşüldü

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen toplantıda Kuyumcu esnaflarının sorunları görüşüldü.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen toplantıda Kuyumcu esnaflarının sorunları görüşüldü.

YETKİ BELGESİ BİLGİSİ VERİLDİ

8.Meslek Komitesince alınan karar gereği gerçekleştirilen toplantı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı Başkanlığında, Başkan Yardımcısı Mustafa Karışmaz, meclis üyeleri Hakan Şahin, Melek Sultan Tufan, Ticaret İl Müdürlüğü Mühendislerinden İbrahim Soysal ve kuyumcu esnafların katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda kuyumcu esnafların sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü. Toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner “İl Müdürlüğümüzün 2023 çalışma planı kapsamında, Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle, odanın ilgili meslek grubu üyelerine Kuyum Ticareti Yönetmeliği ilgili İç Ticaret Şubemizce bilgilendirme toplantısı yapıldı. İl Müdürlüğümüzden Kuyum Yetki Belgesi alınabilmesi şartları anlatıldı. Katılım sağlayan oda üyelerine ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x