Genel

Meral Akşener Kırıkkale Adayını Açıklamaya Geliyor

İYİ Parti'de Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinden sonra aday tespit çalışmalarına hız verildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İYİ Parti’de Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinden sonra aday tespit çalışmalarına hız verildi. Belediye başkan adaylarını il gezilerinde açıklayacak olan İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, Cuma günü Kırıkkale’ye geliyor.

Cuma günü saat 14.00’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde gerçekleşecek programda İYİ Parti’nin Kırıkkale Belediye Başkan Adayını da açıklayacak. Akşener’in İl Başkanı Yavuz Kuzucu’yu aday olarak açıklayacağı öğrenildi.

İYİ Parti İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu dün Genel Başkan Akşener’i ve Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu’yu ziyaret ederek, Kırıkkale’nin yerel seçim süreci hakkında istişarelerde bulundular.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x