Kırıkkale

Meslek Lisesi üretiyor belediye kullanıyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Hacı Hidayet Doğruer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Keskin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından üretilen dezenfektan ve temizlik ürünleri Kırıkkale Belediyesi ekipleri tarafından kullanılmaya başlandı.

 

KULLANILMAYA BAŞLANDI

Meslek Liseleri öğrenci ve öğretmenleri tarafından üretilen dezenfektan ve temizlik ürünleri Kırıkkale Belediyesi ihtiyacı doğrultusunda alınarak kullanılıyor. İki okulda günde 7 ton dezenfektan,2 ton da temizlik malzemesi üretiliyor. Üretilen dezenfektan ve temizlik ürünleri Kırıkkale belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı.

 

TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Belediyemiz ilaçlama ve çalışmalarında Kırıkkale’de bulanan Meslek Liseleri öğretmen ve öğrencileri tarafından üretilen dezenfektan ve temizlik ürünlerinin ilk üretimini alarak kullanmaya başladı.  Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,” Öğrenci ve öğretmenleri tebrik ediyorum. Meslek Liselerimiz tarafından üretilen ürünleri belediye temizlik işleri ekiplerimiz tarafından kullanılmaya başlandı.  Belediye olarak Meslek Liselerini ürettiği ürünleri kullanmaya devam edeceğiz. ” ifadelerini kulandı.  Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x