Kırıkkale

Kırıkkale’yi Saran yardım

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkaleli iş insanı Sadettin Saran hemşerilerine yardımı sürdürüyor

Hayırsever İş insanı Sadettin Saran memleketi Kırıkkale’ye yardım etmeye devam ediyor. Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, korona virüs dolayısıyla Kırıkkale’de geçici olarak iş yerleri kapanan esnaf ve ihtiyaç sahibi 1.200 aileye gıda paketi yardımında bulundu.

Toplumun Koronavirüs salgınından kurtulması için Türkiye’de kampanyalar başlatılmadan 1 milyon TL bağışta bulunarak iş dünyasına iyi bir örnek olan Kırıkkaleli Hayırsever İş İnsanı Sadettin Saran Kırıkkale’deki yardımlarını sürdürüyor.

İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde milletçe dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterilmesinde örnek davranış sergileyen Saran Group, ailelerin ihtiyaç malzemelerini Kırıkkale Valiliği ile ortaklaşa çalışarak karşılıyor. Kırıkkale Valiliği tarafından geçtiğimiz yıl açılan Dinek Yöresel Ürünler Satış Mağazası’ndan temin ettiği gıda kolileri ailelere ulaştırılıyor. Saran Group, Mart ayında da “Esnaf Yardım Paketi” oluşturarak, Kırıkkale esnafı için nakdi yardım desteği sağlamıştı.

0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x