2019 Belediye SeçimleriSiyaset

MHP Kırıkkale adaylarını tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kırıkkale merkez, ilçe ve kasaba Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kırıkkale merkez, ilçe ve kasaba Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

KIRIKKALE ADAYLARI TANITILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart 2019 Yerel seçimleri aday tanıtım toplantısı yapıldı. Ankara Arena Spor salonunda gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında Kırıkkale merkez, ilçe ve kasaba belediye başkan adayları tek tek kürsüye davet edilerek, “Beka için Milli Karar, Cumhur için İstikrar, Kırıkkale’ye Serdar Yarar” vurgusu yapıldı. Törende sırasıyla Kırıkkale İl Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, Bahşılı Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Bişkin, Hacılar Belediye Başkan adayı Mehmet Koyuncu, Balışeyh Belediye Başkan adayı Mustafa Şen, Çelebi Belediye Başkan adayı Nafi Yakut, Delice Belediye Başkan adayı Soner Mazılıgüney, Çerikli Belediye Başkan adayı Veysel Sezgin, Karakeçili Belediye Başkan adayı Veysel Aydemir, Keskin Belediye Başkan adayı Mustafa Alp Silsüpüroğlu, Sulakyurt Belediye Başkan adayı İsmail Bildik ve Yahşihan Belediye Başkan adayı Osman Türkyılmaz kürsüye davet edildi.

BELEDİYELER EHİL ELLERE TESLİM EDİLECEKTİR

Salonda bir konuşma yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “İnce ince nifak taşları döşeyen orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zatta cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş. Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz” ifadesini kullandı.

SİLİP ATACAK DİRAYET VARDIR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “31 Mart 2019’da inanıyorum ki Türkiye ehline teslim edilecektir. Türkiye’nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Belalar kol geziyorsa silip atacak dirayet vardır, bu millette zalimler toplanıp yıkım için fırsat kolluyorsa hepsini def edecek hamiyet vardır, heyecan vardır. Bunların hepsi buradadır bu salondadır. Ülkücü hareket korkusuzdur, vicdanlıdır, akıl doludur. İçinde bulunduğumuz zaman kesiti kutlu davamızın 3 önemli gelişmesinin yıl dönümüdür. Bunların ilki 9 Ocak 2019 ülkü ocaklarımızın kuruluşunun 50. yılıdır. Ülkü ocaklarımızın varlığı ile her daim iftihar ettik. İkinci olarak 26 yıl önce partimizin ismi tekrar MHP olarak kabul görmüştü.”dedi.

İMAN VARSA İMKAN DA VARDIR

Bahçeli: “Bu dava kutludur, bu dava şehitlerin kanı üzerinde yükselmiş bugünlere gelmiştir. Biliniz ki mert kovalar namert düşer. Davamıza gölge düşürenler kaçmaya mecburdur. Bunlar kaçtıkça biz kovalamaya mecburuz. MHP için imkansız diye bir şey yoktur. Böyle bir şey kitabımızda yazmaz, yazmayacak ve asla da yazmayacaktır. İman varsa imkan vardır, irade diriyse istiklal güvendedir, istikbal güvence altındadır. Türk milletine hizmet yolunda imkansızlık varsa mutlaka üstesinden geleceğiz. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Yeni sistemin mimarlarından biri de MHP’dir. 31 Mart aynı zamanda bir beka meselesidir. Cumhurbaşkanlığı sisteminin kökleşmesi hayat memat meselesidir. Cumhur İttifakı’nın zafere imza atmasını amaçlıyoruz. “Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı” Allah bizleri mahcup etmesin. Partimizin adayı olarak millet huzuruna çıkan dava arkadaşlarıma, Cumhur İttifakı’nın bütün adaylarına üstün başarılar diliyorum. 31 Mart akşamı hepinizden mutlu ve güzel haberler bekliyorum. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun diyorum.”diye konuştu.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu