Siyaset

MHP’de hedef: “71 bin oy”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, yapılan anketlerde partisinin bir adım önde olduğunu belirterek hedefin seçimlerde 71 bin oy almak olduğunu söyledi.

 

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUK

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Teşkilatı proje tanıtım toplantısı öncesinde basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, İl Başkanı Erdal Baloğlu ve diğer teşkilat yöneticilerinin de katıldığı toplantı da hem gündem analizi yapıldı hem de seçim atmosferi değerlendirildi. Kırıkkale halkıya bir gönül köprüsü kurduklarını ifade eden Milletvekili Halil Öztürk, “Bizim bir sloganımız var. Kararım karar Kırıkkale’ye Serdar Yarar. Kırıkkale’ye 40 adet projemiz var. Bizim projelerimiz ana tema olarak 40 tane ama çok çok daha projemiz var. Üretken belediyecilik anlayışının ne olduğu konusunda sunum yapılacak. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gönül köprüsünü nasıl kurduğunu sizlerle paylaşacağız.”dedi.

 

PROJELERİMİZİN TEMELİNİ 5 YIL ÖNCE OLUŞTURDUK

İl Başkanı Erdal Baloğlu, “Proje tanıtım toplantısı öncesinde basın mensuplarımızla bir araya gelelim istedik. Bu 19 Kasım’da aday olup hazırladığımız bir şey değil. Bu bizim temelini 5 yıl önce oluşturduğumuz bundan 5 ay önce güncellediğimiz ve sizlerin huzurlarına çıkabilecek hale getirdiğimiz çok güzel bir şekilde tespit ettiğimiz projelerimiz. 40 ana başlıkta topladığımız projelerimizi sizler paylaşacağız.”dedi.

 

71 BİN GİBİ BİR OY ALMAYI HEDEFLİYORUZ

Toplantı da Kırıkkalelilik esasına dayanan bir seçim propagandası yürüttüklerini ifade eden Başkan Adayı Serdar Yarar ise, her kesimin oyuna talip olduklarını söyledi. Kırıkkale’de yapılan anket çalışmalarından oldukça iyi geri dönüşler alındığını da sözlerine ekleyen Yarar, 140 bin seçmeni olan il merkezinden yaklaşık 71 bin gibi bir oy almayı hedeflediklerini söyledi.  Toplantı soru-cevap şeklinde karşılıklı değerlendirmelerle sona erdi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı