ManşetSiyaset

Milletvekili Demir esnafların sorunlarını dinledi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, hafta sonu Kırıkkale esnafını ziyaret ederek, esnafların sorunlarını dinledi. Ziyaretleri kapsamında çarşı esnafını gezen Milletvekili Demir, burada esnaf ve vatandaşlarla ile bir araya geldi.

EKONOMİNİN LOKOMOTİFLERİ
Milletvekili Mehmet Demir, TBMM´ndeki yoğun çalışmalarının ardından Kırıkkale´ye gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Esnaflarla bir araya gelen Milletvekili Demir; esnaflarla bir süre görüşmelerde bulundu. Görüşmeler esnasında esnafların görüşlerini ve önerilerini dinleyen Demir, “Esnaflarımız bizim için çok önemli. Tabiri caiz ise onlar ekonominin lokomotifleri. Bu anlamda esnaflarımızın sorunlarına kulak vermek, onların beklentilerini birinci ağızdan duymak adına bu ziyaretlerimizi yapıyoruz”

AMAÇIMIZ HİZMET
“Bu gün yaptığımız ziyaretlerimiz ilerleyen günlerde de devam edecek. Tüm esnaflarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretler ve görüşmelerde vatandaşlarımızın beklentilerini tam olarak tespit etme şansını yakalıyoruz. Bu yolla ilerleyen süreçte yapacağımız çalışmalarımıza da bir rehber hazırlıyoruz. Tek amacımız, tek düşüncemiz millet ve hizmet” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x