Eğitim

ÖĞRETMENLER ODASI BULUŞMASI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından hayata geçirilen “Öğretmenler Odası Buluşmaları” kapsamında Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Şehitler Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya geldi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

 

BİLGİLER ALDI

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın okul ziyaretinde, Okul Müdürü Ünal Şimşek’ten okulun fiziki durumu, öğrenci, öğretmen ve okulun diğer durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Aydın, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre görüşme yaptı. Öğretmenlerin görüş, öneri ve beklentilerini de dinledikleri kaydeden Aydın, kent merkezi ile ilçe ve köy okullarına yönelik bu tür ziyaretlerin aralıksız sürdürüleceğini kaydetti.

 

BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Aydın, “Bizim yerimiz öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yanı. Her fırsatta onların yanında olmaya gayret ediyoruz. Yükümüzü hafifleten öğretmenlerimize buradan çok teşekkür ederim. Bu tür buluşmalarla öğretmenlerimizle dertleşmek ve sahada karşılaşılan sorunlar varsa büyümeden yerinde çözmek ve meslektaşlarımızla istişarelerde bulunmak bizler için büyük önem taşıyor” dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu