Eğitim

Oluşturulan samimi ve güzel iklim devam edecek

Millî Eğitim Müdürü Hayati Telefoncu, Kırıkkale Millî Eğitim camiasının güzel ve samimi bir iklim içinde olduğunu ve bunun her geçen gün daha da artarak devam edeceğini söyledi.Millî Eğitim Müdürü Telefoncu'nun göreve başlaması ve Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü koordinasyon birimine görevlendiren eski Millî Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi'ye veda amacıyla Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde iftar programı düzenlendi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Millî Eğitim Müdürü Hayati Telefoncu, Kırıkkale Millî Eğitim camiasının güzel ve samimi bir iklim içinde olduğunu ve bunun her geçen gün daha da artarak devam edeceğini söyledi.Millî Eğitim Müdürü Telefoncu’nun göreve başlaması ve Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü koordinasyon birimine görevlendiren eski Millî Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi’ye veda amacıyla Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde iftar programı düzenlendi.

MUTLULUK DUYDUM, ONUR DUYDUM

Kırıkkale Öğretmenevinde düzenlenen programda konuşan Telefoncu, eğitim camiası olarak her zaman birlikte olduklarını belirterek Tüfekçi’nin ayrılışını bir veda olarak görmediklerini söyledi.Öğrencilerin başarıya ulaşmalarındaki kararlılığın hiçbir zaman aksatılmayacağını bir kez daha hatırlatan Telefoncu, “Çalışmalarımız sizlerle birlikte, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle birlikte kaldığımız yerden kararlılıkla eğitimdeki yolumuza devam edeceğiz. Burada güzel ve samimi bir iklim var. Bu iklim hizmetlerimiz için çok kıymetli ve değerli. Bu iklim artarak devam edecek. Değerli müdürüm geçen süreçte büyük emekler vermiş. Ondan önceki müdürlerimiz de öğrencilerimizin geleceği adına büyük çaba göstermişler. Burada güzel çalışmalar yapılmış. Emeği geçenlerin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlerleyen süreçte sizlerle çeşitli vesilelerle daha çok birlikte olacağız ve güzel adımlar atacağımıza inancım tamdır.” dedi.Yusuf Tüfekçi  de konuşmasında, “Rabbime hamd ediyorum muhteşem bir çalışma ortamı oldu. Çok güzel bir aile ortamı oluşturduk. Bunun sonucu itibariyle de Kırıkkale, eğitimde hak ettiği yere ilerliyor. Bu başarıyı tüm eğitim camiası olarak sağlamış olduk. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duydum, onur duydum.” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ HEDEFİMİZ VARDI

Tüfekçi, üstlendiği sorumluluğa layık olmaya çalıştıklarını belirterek şöyle konuştu:”Bu bir bayrak yarışı. Aldığımız sorumluluğu şerefle taşıdık. Bu nedenle onurla, gururla ve huzurla bayrağı teslim ediyorum. Bu bayrağı bir üst seviyeye taşıyacak bir arkadaşımıza bunu devrediyoruz. Bizlere emanet edilen millî eğitim ailesini ve bu emaneti nasıl daha iyi taşıyabilirim bunun gayesi içinde olduk. Sizleri, öğretmenlerimi, öğrencilerimi ve velilerimi yürekten sevdiğimi belirtmek istiyorum. Gönlümdeki yeriniz hiç bir zaman silinmeyecek ve hep zinde kalacaktır. Burada bulunamayan tüm arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Kentimizi eğitimde Türkiye birincisi hedefimiz vardı. Sizlerden tek bir isteğim var aynı istikrar ve kararlılıkla bu hedefe ulaşmanızı arzu ediyorum. Çok daha güzel günlerde sizlerle birlikte olmak dileği ile hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”Millî Eğitim Müdürü Telefoncu, Tüfekçi ve ailesine Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları adına plaket verdi.İkili sohbet ve görüşmeler ile vedalaşmaların ardından düzenlenen iftar programı son buldu.Programa, eğitim camiasından çok sayıda yönetici ve çalışan personel katıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x