EğitimManşet

Özel Gazi Koleji kardeşlerini unutmadı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Özel Gazi Koleji 5/B sınıfı öğrencileri kardeş okul Yukarı Mahmutlar İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, çeşitli aktivitelerde bulundular.

KARDEŞ OKUL
Özel Gazi Koleji Değerler Eğitimi ‘Bireysel ve Sosyal Sorumluluk sahibi olmak’ konusu kapsamında Okul 5-B Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Yukarı Mahmutlar İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler. Okul Müdürü Mehmet Al konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Her ay aktif olarak uyguladığımız Değerler Eğitimi çalışmamızın bu ay ki konusu Bireysel ve Sosyal Sorumluluk sahibi olmaktı.  Konu kapsamında okulumuzda çeşitli aktivitelerle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı ziyaretlerimizle de pekiştiriyoruz. Bu ay ki konumuz çerçevesinde ise her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Kardeş Okul projemizi uyguladık”

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
“Okul öğrencilerimiz ve velilerimizin katkılarıyla sınıflarda toplamış olduğumuz paralardan kardeş okulumuzda okuyan öğrenci kardeşlerimizin ve okulumuzun bazı ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Bu şekilde Okulumuzda okuyan tüm öğrencilerimize farkındalık kazandırmaya çalıştık. Çünkü biliyoruz ki günlük hayatımızdaki sorumluluklarımızın dışında ihtiyacı olan kimselere yardım etmekte bizim en büyük sorumluluklarımızdan biridir. Bu projede bize katkı sağlayan başta okul öğrenci ve velilerimize, ilgili öğretmen arkadaşlara, Yukarı Mahmutlar İlk ve Ortaokulu idareci ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Müdür Al bu çalışmaların dönem boyunca devam edeceğini belirtti.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x