Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Özgür Özel, Kırıkkale’de Seçim Bürosu Açılışına Katıldı

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Kırıkkale’de CHP, Demokrat Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve Deva Partisi’nin ortak kullanacağı seçim bürosunun açılışını yaptı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Kırıkkale’de CHP, Demokrat Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve Deva Partisi’nin ortak kullanacağı seçim bürosunun açılışını yaptı.

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, beş yıl önce muhalefet partisinin milletvekili olduğunu ama artık iktidar partisinin milletvekili olmak istediğini söyledi. Önal ayrıca, beş yıl boyunca Kırıkkale’nin sorunlarını mecliste dile getirdiğinin altını çizerek, artık sorunların çözümü için Kırıkkale’de birinci parti olmak ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olacağını ifade etti.

Kırıkkale kent merkezinde açılışı gerçekleştirilen seçim koordinasyon merkezi önünde partililerine hitap eden Özgür Özel ise;”5 yıl önce bir araya geldik, bir anlaşma yaptık. Dedim ki o gün 35 yaşındaydı genç Ahmet’i meclise verin, bana yollayın biz onunla Kırıkkale’nin dile getirilmedik sorununu bırakmayacağız sesinizi meclise Türkiye’ye duyuracağız dedik. Siz beni kırmadınız. Verdiğiniz sözü tuttunuz, size teşekkür ederim. Artık sorunları dile getirme zamanı değil sorunları çözmek için meclise Kırıkkale’den birinci parti olarak gitme vakti” dedi.

Seçim bürosu açılışına CHP Kırıkkale Milletvekili adayları Ahmet Önal, Ömer Eldemir, Ümit Duman, millet ittifakı il başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x