Siyaset

Pehlivanlı Aday Adaylığını Açıkladı

Harita Yüksek Mühendisi Engin Pehlivanlı, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Harita Yüksek Mühendisi Engin Pehlivanlı, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı açıkladı.

BAŞVURUSUNU YAPTIN

Kırıkkale’nin sevilen isimlerinden Harita Yüksek Mühendisi Engin Pehlivanlı, il yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı’na müracaat etti. İl binasında İl Başkanı Mustafa Kaplan tarafından başvurusu alınan Pehlivanlı, adaylık açıklamasında yaptığı konuşmada 6 Şubat tarihinde ülkemizi yasa boğan deprem felaketi ve önceki gün yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Mevlâ’dan rahmet, geride kalan kederli yakınlarına sabırlar diledi.

BU ŞEHRİN EVLADI OLARAK 

Pehlivanlı “Malumunuz olduğunuz üzere, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın almış olduğu karar ile seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Öncelikle Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Bu şehrin bir evladı olarak, 14 Mayıs 2023 seçimlerinin ne denli büyük önem taşıdığını biliyoruz ve hem Kırıkkalemize hem de ülkemize güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Bu samimi duygularımızla, 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu yapmış bulunuyoruz.” dedi.

SAMİMİYETLE HİZMET ETTİK 

“Sayın Cumhurbaşkanımızın ardında AK Davanın bir neferi olarak bugüne kadar, AK Parti Kırıkkale Teşkilatının farklı kademelerinde gayret ve samimiyetle hizmet ettik.” diyen Pehlivanlı “Gönül verdiğimiz, çalışmalarının her aşamasında ve tüm kararlarında yanında durduğumuz üyesi ve mensubu olmaktan her zaman onur duyduğumuz AK Parti çatısı altında, milletvekilliği aday adaylığı sürecine aynı düsturla bugün de ‘Bismillah’ diyoruz. Rabbim utandırmasın.” ifadelerini kullandı. İl Başkanı Kaplan’da yönetim kurulunda uyum içerisinde çalıştığı belirttiği Pehlivanlı’ya çıktığı yolda başarılar diledi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x