GündemKırıkkaleManşet

Savcı Uyar ziyaret etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

EMİT FUARINDA SERGİLENEN MPT-76’YA BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ

 

İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı’nda yerini alan Kırıkkale standı, büyük ilgi görürken, Bakırköy Savcı Vekili ve İstanbul Avrupa Yakası Cezaevleri Savcısı Hemşerimiz Mustafa Hakan Uyar ve beraberindeki cezaevi müdürleri Kırıkkale standını ziyaret etti.

 

ÇEŞİTLİ GÖSTERİLER YAPILDI

Kırıkkale’nin gelenek ve kültürünü tanıtmak için İstanbul’da gerçekleştirilen EMITT Fuarı’nda açılan stant büyük ilgi gördü.  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezindeki turizm sektörünü bir araya getiren Fuar kapsamında düzenlenen panellerle ve stantlarını çeşitli etkinlikleri ve gösterileriyle ile devam etti.

 

BAŞSAVCI UYAR ZİYARET ETTİ

İstanbul’da yaşayan Kırıkkaleli vatandaşlarda bu standı gezerek, memleket hasretini bir nebzede olsa dindirmiş oldular. Bakırköy Savcı Vekili ve İstanbul Avrupa Yakası Cezaevleri Savcısı Hemşerimiz Mustafa Hakan Uyar ve beraberindeki Silivri, Bakırköy Kadın, Silivri Açık cezaevi müdürleri Ali Demirtaş, Nedim Elbistan, Uğur Erdoğan EMİT Fuarında bulunan Kırıkkale standını ziyaret ederek, bilgiler aldı.

 

TERÖRLE MÜCADELEYE KATKI

Kırıkkale Kültür ve Turizm Müdürlüğü standında sergilenen Makine Kimya Endüstrisi Kurumu üretimi silahlar, özelikle mili gururumuz olan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadelede büyük katkı sağlayacağı olan yeni silahı MPT -76 silahı Kırıkkale standında yoğun ilgi gördü.

 

 

 

 

 

 

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x