Keskin

Şehidimizin Cenazesi İkindi Namazına Keskin’den Kaldırılacak

Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Mert Otal'ın (24), bugün ikindi namazına müteakip Keskin’de kılınacak cenaze namazı sonrası dualar eşliğinde toprağa verilecek.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Mert Otal’ın (24), bugün ikindi namazına müteakip Keskin’de kılınacak cenaze namazı sonrası dualar eşliğinde toprağa verilecek.

BABA OCAĞI BAYRAKLARLA DONATILDI 
Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Mert Otal’ın (24) şehadet haberi, Kırıkkale’deki ailesine ulaştı. Yetkililer, şehidin Keskin ilçesindeki babaevine ve kent merkezindeki annesinin evine sağlık ekipleri eşliğinde giderek acı haberi verdi. Şehadet haberini duyan yakınları ve komşuları, taziyeye geldi. Bekar olan şehit Otal’ın babaevine ve annesinin evine Türk bayrağı asıldı.

ŞEHİDİMİZİN CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINDA KESKİN’DEN KALDIRILACAK
Kırıkkale Valiliği tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Fırat Kalkanı harekat bölgesinde Kırıkkale’nin Keskin ilçesi nüfusuna kayıtlı evladımız Tank Sözleşmeli Er Mert Otal, 26 Temmuz 2022 tarihinde şehit düşmüştür. Şehidimiz Mert Otal’ın cenaze töreni, ailesinin isteği üzerine 27 Temmuz Çarşamba günü (bugün) Keskin Çarşı Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Keskin ilçemizdeki aile mezarlığına defnedilecektir. Kırıkkale’nin evladı şehidimiz Mert Otal’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve yüce Türk milletine baş sağlığı diliyoruz” ifadesine yer verildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x