Manşet

Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulundan 23 Nisan Kutlaması

Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte öğrencilerin coşkulu kutlaması büyük beğeni topladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte öğrencilerin coşkulu kutlaması büyük beğeni topladı.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kırıkkale Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu tarafından kutlama etkinliği düzenlendi. Anaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen gösteriler büyük beğeni topladı. Etkinliğin açılışında konuşan Okul Müdürü Menduha Şahin “Türkiye Cumhuriyeti ve bizler için büyük bir güne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. 102 yıl önce bugün Türkiye Cumhuriyetinin temellerini atan, ilk milli meclis olan ve kurtuluş savaşının kazanılmasında büyük rol oynayan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı gündür. Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ilk meclisin açıldığı 23 Nisan 1920 gününü ulusumuza Çocuk Bayramı olarak armağan etmiş, bu yönüyle de dünya ölçeğinde eşsiz bir lider olduğunu birkez daha göstermiştir. Küçük hanımlar, küçük beyler sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz. Bu günleri bizlere armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi. Öğretmenler eşliğinde gerçekleşen gösteriler renkli görüntüler oluşturdu. Veliler kutlama etkinliklerinde çocuklarını yalnız bırakmadı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x