Yahşihan

SEVİLEN GAZETECİNİN İSMİ SOKAĞA VERİLDİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin sevilen gazetecilerinden Hakan Gökkaya’nın ismi Yahşihan Belediyesi Meclisi tarafından alınan karar gereği Yenişehir Mahallesi’nde 273. Sokağa verildi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Kırıkkale’nin yetiştirdiği önemli gazetecilerden olan Hakan Gökkaya’nın geçtiğimiz aylarda yaşadığı rahatsızlık sevenlerini üzmüştü. Bunun üzerine Kasım Ayı Olağan Genel Meclis toplantısını düzenleyen Yahşihan Belediyesi’nde karar alınarak Yenişehir Mahallesi 273. Sokağa Hakan Gökkaya’nın ismi verildi. İnsanlara vefasıyla hep ön planda olan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan ilçesinde cadde, sokak ve park gibi yerlere vermiş olduğu isimlerle vefa örneği göstermeye devam ediyor. Yahşihan Belediyesi Meclisi’nde alınan kararlarla çeşitli yerlere verilen isimler özellikle ebediyete intikal etmiş kişilerin isminin yaşatılması konusunda önemli rol oynuyor.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu