Sulakyurt

Sulakyurt’ta Mehmet Mert Güven Tazeledi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale teşkilatının başlatmış olduğu ilçe kongreleri Sulakyurt ilçesiyle devam etti. MHP Sulakyurt ilçe Başkanı Mehmet Mert, güven tazeleyerek, yeniden Başkanlık görevine seçildi.

HABER: TAHİR ERDEM 

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongrelerine devam ediyor. Önceki günlerde Yahşihan, Delice, Çelebi, Balışeyh ve Karakeçili kongrelerini gerçekleştiren MHP Kırıkkale teşkilatı Sulakyurt kongrelerini de tamamladı.

Gerçekleşen kongre öncesi MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve teşkilat yöneticileri ilçe yöneticileri ve esnaflara ziyaretlerde bulunarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yapılan ziyaretlerde talepler alınırken, çözümü konusunda adımlar atıldı.

Sulakyurt MHP ilçe kongresi gerçekleşirken yapılan genel kurul sonunda mevcut başkan Mehmet Mert yeniden ilçe başkanlığına seçildi. İlçe kongrelerini birlik ve beraberlik havasında gerçekleştirdiklerini belirten MHP İl Başkanı Murat Abalı, katılanlara teşekkür ederek, kongreler sonunda seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu