Yahşihan

Sungur’dan Kırıkkalegücü maçına davet

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, tüm Yahşihanlı vatandaşları Kırıkkalegücü-Gümüşhanespor maçına davet etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, tüm Yahşihanlı vatandaşları Kırıkkalegücü-Gümüşhanespor maçına davet etti.

Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, Gümüşhanespor karşısında, ligde kalmak adına önemli bir maça çıkacak. Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, karşılaşmayı kazanması durumunda ligde kalmayı garantilemiş olacak. Hal böyle olunca Kırıkkale’deki futbolseverler, gözünü Kırıkkalegücü-Güümüşhanespor maçına çevirdi. Bu isimlerden biri de futbol ve sporseverliği ile bilinen Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur oldu.

Sungur, tüm Yahşihanlı ve Kırıkkaleli vatandaşları Kırıkkalegücü-Gümüşhanespor maçına davet etti. Başkan Sungur, maç günü Yahşihan Belediyesi önünden ücretsiz otobüsler kaldırılacağını belirtti. Oynanacak maç hakkında açıklamalarda bulunan Sungur, “Kırıkkalegücü, memleketimizin önemli paydalarından biridir. Biz de bu önemli maçta Kırıkkalegücü’müzün yanında olacağız, takımımızı destekleyeceğiz. Siz değerli hemşehrilerimi de bu önemli maçta takımımızın yanında görmekten mutluluk duyarım. 21 Nisan Pazar günü saat 15.00’te Başpınar Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşma için maç öncesi Yahşihan Belediyesi önünden ücretsiz otobüsler kaldıracağız.” dedi.Ahmet Sungur’un davet açıklaması ve Kırıkkalegücü’ne verdiği destek, vatandaşlar tarafından çokça beğenildi. Birçok vatandaş, Kırıkkalegücü Futbol Kulübü’ne verdiği destek için Başkan Sungur’a teşekkür etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x