Keskin

TOKİ kuraları cuma günü çekiliyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde yaptırılan 4. Etap 79 konut projesi için kuralar Cuma günü çekiliyor.

HABER: YAKUP ÖZCAN

CANLI OLARAK YAYINLANACAKTIR

Keskin ilçesinde TOKİ tarafından 2+1 ve 3+1 şeklinde yaptırılan konut projesinde kuralar 1 Aralık 2023 Cuma günü çekilecek. Kurayla ilgili bir açıklama yapan Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım “Kırıkkale Keskin 4. Etap 79 Konut Projesinde yer alan 2+1 tipi 8 adet konut ve 3+1 tipi 7 adet konut olmak üzere toplam 15 adet konut için “ Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası1 Aralık 2023 tarihinde, Cuma günü Saat. 11.00’da TOKE Hizmet Binası’nda Noter huzurunda seyircisiz olarak gerçekleştirilecek olup, TOKİ’nin YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişine katılacak geçerli başvuru listeleri ilgili birimlere gönderilmiştir. Başvuruda bulunan hemşerilerimiz kura törenini takip edebilir” dedi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu