Genel

Torku Ziyafet Döner Açıldı

Açılışı gerçekleştirilen Torku Ziyafet Dönerin işletmeciliğini Kırıkkale iş insanlarımızdan Ahmet Demir yapıyor. Büyük beğeni kazanan Torku Ziyafet Döner´in başta Büyük Şehirler olmak üzere hızla yaygınlaştırılması amaçlanıyor. Açılışı Kırıkkale Belediye Başkanı Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yaptı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Torku Ziyafet Döner Açıldı
Torku´ya ait dünyanın en büyük et ve süt entegre tesisi olan Panagro Et ve Süt Ürünleri Tesislerinde tamamı veteriner kontrolünden geçirilen etlerden gıda mühendislerinin denetiminde hazırlanan ve doğallık, kalite, lezzet ile hijyen standartlarından taviz verilmeden sarılan Torku´nun açtığı Döner Restoranlarıyla üreticiden tüketiciye aracısız ve kalitesine göre en uygun fiyatla ulaşacak.
Torku Ziyafet Döner´in içerisinde bulunan malzemeler kendine özgü sos ve baharatlarla hiç bir koruyucu madde kullanılmadan doğal hazırlanıyor ve iki gün marine edilerek bekletildikten sonra et döner olarak tüketicilerin damak zevkine uygun bir şekilde servis ediliyor.Hizmet sloganını “Lezzeti Zirvede, Kalitesi ve Doğallığı Garantide” olarak belirleyen Torku Ziyafet Döner´in, içerisindeki kuzu eti de dönerin lezzetine lezzet katıyor. Torku Ziyafet Döner´in tüketicilere verilmeden önce gurmelere tattırılarak lezzet testinden geçen ve ülkemizin önemli yemek ustaları ve tadımcılarının önerileri de dikkate alınarak hazırlanan Torku Döner, fiyat ve kalite performansı açısından tüketici memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Konsept olarak tasarlanan ve iç tasarımı ile yemek sunumu bütün şubelerinde aynı standartlarda olacak Torku Ziyafet Döner Restoranları ise tüketiciye nezih, ferah ve pırıl pırıl bir ortamda açık mutfak özelliğiyle hizmet verecek.

 TORKU ZİYAFET DÖNER HAKKINDA BİLGİLER
Yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Torku, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık Torku Doğrudan Döner Restoranlarını 2018 yılında hizmete açtı. Torku Doğrudan Döner ismi 2019´da yerini Torku Ziyafet´e bıraktı. Torku Ziyafet, şu an itibari ile 25 şehirde 46 restoran ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Torku Ziyafet´in lezzet serüveni kendi besi çiftliklerinden başlıyor. Torku, tanınmış döner ustalarının önerileri ve gurmelerin lezzet beğenisine göre geliştirdiği döner, dünyanın tek kampüs içinde en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro Et-Süt Entegre Gıda Tesisleri´nde kesimi yapılan etlerden hazırlanıyor.

VİZYONU
Tüm Torku ürünlerini fark yaratan hizmet anlayışı, hijyen ve sağlığa verdiği önemle sunan butik restoran örneği olmak. Sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünlerin satışını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmek.

MİSYONU
Türk çiftçilerinin alın teri ile ürettiği mahsullerden en kaliteli ve en güvenilir şekilde işleyerek üretilmiş Torku markalı ürünleri, en geniş tüketici kitlesine ulaştırmak, tanıtmak ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmak.

Daha Fazlasını Göster
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x