Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Manşet

TSO heyeti Mehmet Saygılı ile buluştu

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafında düzenlenen toplantıda AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı ile TSO Meclis üyeleri bir araya geldiler.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafında düzenlenen toplantıda AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı ile TSO Meclis üyeleri bir araya geldiler.

PROJELERİNİ ANLATTI

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını konu etmeye devam ediyor. Akşam yemeğinde AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı ile bir araya gelen TSO meclis üyeleri, yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projelerle ilgili Saygılı’da bilgi aldılar. Kırıkkale için her alanda ciddi mücadeleler sergilediklerini dile getiren Saygılı, bu çalışmaların yeni dönemde de devam edeceği temennisinde bulundu.

SORUN VE TALEPLERİ İLETTİLER

Eypark’ta düzenlenen yemekli toplantıda konuşan TSO Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Varlı, bugüne kadar 2 dönemlik Belediye Başkanlığı hizmet süresi içerisinde Başkan Saygılı ile birçok ortak çalışma yaptıklarını, yeniden seçilmesi durumunda bu çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Saygılı’nın iki dönemde yaptığı hizmetler ve yeni döneme ait projelerini dinleyen TSO Meclis üyeleri ise sorunlar ve bu sorunların çözümlerine yönelik fikirlerini Saygılı’ya’a ilettiler. Ticaret ve Sanayi Odası ile şehrin gelişmesine yönelik birçok alanda ortak çalışmalar yapmayı planladığını ifade eden Ulusoy ise davetlerinden dolayı TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’ya teşekkür etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x