Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Siyaset

TSO Meclis üyeleri Harun Ulusoy’u konuk etti

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafında düzenlenen toplantıda MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy ile TSO Meclis üyeleri bir araya gelerek şehrin sorunları üzerine istişarede bulundular.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafında düzenlenen toplantıda MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy ile TSO Meclis üyeleri bir araya gelerek şehrin sorunları üzerine istişarede bulundular.

İŞBİRLİĞİNİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Şehrin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkan adayları ile bir araya geliyor. TSO tarafından organize edilen toplantıların ilkinin konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy oldu. Eypark’ta düzenlenen yemekli toplantıda konuşan TSO Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Varlı, şehrin sorunlarının çözümü için fikir alışverişi ve yerel yönetimlerle STK’lar arasında yapılacak işbirliklerinin önemine dikkat çekti.

tso-meclis-uyeleri-harun-ulusoyu-konuk-etti2.jpgULUSOY PROJELERİNİ ANLATTI

TSO meclisinde her sektörden temsilcinin bulunduğuna vurgu yapan Varlı her zaman istişareye ve ortak çalışmalara hazır olduklarını söyledi. Ulusoy’un şehrin geleceğine ilişkin projelerini dinleyen TSO Meclis üyeleri ise sorunlar ve bu sorunların çözümlerine yönelik fikirlerini Ulusoy’a ilettiler. Ticaret ve Sanayi Odası ile şehrin gelişmesine yönelik birçok alanda ortak çalışmalar yapmayı planladığını ifade eden Ulusoy ise davetlerinden dolayı TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’ya teşekkür etti.

tso-meclis-uyeleri-harun-ulusoyu-konuk-etti4.jpg

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x