Spor

Türkiye Şampiyonu Demirdağ, Müdür Güneş’i ziyaret etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sakarya’da düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olan Cemre Demirdağ, antrenörü Arif Eroğlu ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’i makamında ziyaret etti.

HABER: YELİZ ERDEM

12 yaş ile 13 yaş ve üstü kategorilerinde 76 kulüpten 160 kadın ve erkek sporcu katılımıyla Sakarya’da gerçekleştirilen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 50, 100, 200 ve 400 metrede serbest, kurbağalama, sırt üstü, kelebek ve karışık stillerde mücadele ederek Türkiye Şampiyonu olan Ceren Demirdağ ve Antrenörü Arif Eroğlu’nu makamında kabul eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, Şampiyon Demirdağ’a hediyeler takdim etti. Elde ettiği şampiyonluktan dolayı memnuniyetini dile getiren İl Müdürü Güneş, “6 dal da Altın Madalya kazanan sporcumuz Cemre Demirdağ’ı ile  şampiyon olmasında emeği geçen teknik ekibi ve ailesini tebrik ediyorum” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu