Siyaset

Ulusoy’dan yeni bir proje daha

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor.

HARUN ULUSOY’DAN YENİ BİR PROJE DAHA

Son olarak, alt ve üst yapı projelerine odaklanacaklarını belirten Ulusoy, bu konuda sosyal medya üzerinden de duyurular yapıyor. Ulusoy’un açıklamalarına göre, Kırıkkale’nin su ve yol sorunlarını çözmek için öncelik vereceklerini ifade ettiği belirtiliyor. Ulusoy’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, “Şehrimizin kanayan yarası olan su ve yol sorunlarımıza öncelik veriyoruz. Yapacağımız alt yapı ve üst yapı projeleri ile Kırıkkale’mizin derdine derman olmaya geliyoruz” şeklinde ifadeler yer alıyor.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x