Keskin

Vali Makas Keskin İlçesini Ziyaret Etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Keskin Kaymakamlığı’nı ve Keskin Belediyesi’ni ziyaret ederek. çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Vali Mehmet Makas, iade-i ziyaret kapsamında Keskin Kaymakamlığı’nı ve Keskin Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde ilçedeki kamu hizmetleri, yatırımlar, projeler ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında İlçe Kaymakamı Tunahan Çil ve Belediye Başkanı Dede Yıldırım’dan bilgi alan Vali Makas, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Daha sonra Vali Makas başkanlığında, muhtar ve vatandaş toplantısı gerçekleştirildi. İlçe Kaymakamı Tunahan Çil, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, ilçe müdürleri,il genel meclis üyeleri, Keskin köy ve mahalle muhtarları ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen toplantıda ilçe müdürleri, köy ve mahalle muhtarları ile tek tek tanışan ve tokalaşan Vali Makas, ilçenin genel durumu, köy ve mahallelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından toplantı sona erdi

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu