Gündem

Vali Mehmet Makas’a Ahiler Haftası Ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, 36. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında ziyarette bulunan heyeti makamında kabul etti.

HABER: TAHİR ERDEM

Ziyarete Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner, Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri ile yılın Ahisi seçilen Bekir Balcı katıldı.
18-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Ahilik Haftası kutlamalarının ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanacağını ifade ederek etkinliklere ilişkin bilgi sunan Başkan Cebeci, esnaf ve sanatkarlara vermiş olduğu desteklerden dolayı Vali Mehmet Makas’a teşekkür etti.
Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Makas, Eylül ayı içerisinde kutlanacak olan ve ticari ahlakın prensiplerini ortaya koyan Ahiliğin, medeniyetimizin gelişmesinde, kültür, sanat ve ticaret hayatının zenginleşmesinde, çalışma hayatında ahlaki değerlerin yerleşmesinde büyük rolü bulunduğunu belirterek, kutlamaların amacı doğrultusunda başarılı geçmesi temennisinde bulundu.
Ziyarette, Ahilik Kaftanı giyen Vali Makas’a ayrıca Ahilik Sancağı ve Ahiler Nasihatı tabloları ile Ahilik hakkında kitap ve çiçek takdim edildi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu