Yahşihan

Yahşihan’da Mezarlıklar Bayrama Hazırlanıyor

Yahşihan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yaparak vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini gerçekleştirmelerine imkân sunuyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yaparak vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini gerçekleştirmelerine imkân sunuyor.

BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI YAPILDI

Yahşihan Belediyesi mezarlık ekipleri, ilçede bulunan Acısu Mezarlığı’nı vatandaşların kabir ziyaretlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmeleri için ilçe mezarlıklarında genel temizlik ve bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. En çok ziyaret edilen alanların başında gelen mezarlıklar, hummalı bir çalışma ile bayrama hazır hale getirildi. Günler öncesinde başlayan çalışmalarda bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yapılarak, vatandaşların ziyaretine hazırlandı.

GEREKLİ BAKIMLAR YAPILIYOR

Yaklaşan Kurban bayramı öncesi vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Mezarlık ziyaretleri bayramlarda vatandaşlarımızın önem verdiği konulardan biri. ”

yahsihanda-mezarliklar-bayrama-hazirlaniyor2.jpg

Biz de Yahşihan Belediyesi olarak her bayram öncesinde olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için mezarlıklarda ot biçimi başta olmak üzere gerekli bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını tamamladık. Şimdiden tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x