Yahşihan

Yahşihan’dan Türkiye Yüzyılı’na Büyük Destek

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Yahşihan’da ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istedi.

HABER: YELİZ ERDEM

Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Mustafa Alan ile birlikte Yahşihan ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Cumhur İttifakına destek talep eden başkanlar birlik ve beraberlik örneği sergilerken, Cumhur İttifakının seçim gazetelerini vatandaşlara hediye ettiler.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Mustafa Alan ile birlikte 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla ilçemizin her yerinde kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Türkiye Yüzyılı’nda sen de söz sahibi ol! Haydi, bir daha, hep beraber sandığa.” ifadelerini kullanırken ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu