Yahşihan

YARDIMLAŞMA VE İŞBİRLİĞİ PROTOKLÜ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz gün geçmiyor ki vatandaşın huzur ve güvenliği için yeni bir projeye imza atmasın. Birçok projeyle vatandaşa hizmette sınır tanımayan Türkyılmaz bu sefer de Ayyıldız Nakliyat ile yeni bir protokol imzaladı.

HABER: TAHİR ERDEM

ANLAŞMA İMZALANDI

Ayyıldız Nakliyat ile Yahşihan Belediyesi arasında olası bir yangın durumunda yapılacak olan yardımlaşma ve personel eğitimi için yeni bir anlaşma protokolü imzalandı. Protokol, Yahşihan Belediyesi’nin sorumluluk sahası içinde yangın esnasında karşılıklı yardımlaşma ve işbirliği kapsamında, personelin eğitimi, bilgi değişimi, kullanılan araç gereç ve malzemenin standart hale getirilmesi, müşterek tatbikatlarının yapılması ve muhtemel yangınlara müdahalenin hangi şartlarda yapılacağı hususlarını kapsıyor. Protokol hakkında açıklama yapan Başkan Türkyılmaz “Doğal afetler konusunda ilçemizde birçok protokol imzaladık. Önceliğimiz vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği. Bu kapsamda bugün Ayyıldız Nakliyat ile bir anlaşma imzaladık. Bu sayede ilçemizde yaşanan olası yangın durumlarına önceden hazırlıklı olmayı amaçlıyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu