GüncelKırıkkaleManşetSağlık

Yılın doktoru seçildiler

Kırıkkale Valisi Dr.M.İlker Haktankaçmaz 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İl Sağlık Müdürü Dr.Feramis Ender Güngüneş, yılın doktoru seçilen Uzman Dr. Berk Uygur ve Dr. Fatih Özdemir’i makamında kabul etti.

BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Güngüneş, yaptıkları çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Vali Haktankaçmaz’a teşekkür etti. Hekimliğin kutsal bir meslek olduğunu belirten Vali Haktankaçmaz ise, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Yılın doktorları seçilen Yüksek İhtisas Hastanesi’nde görev yapan Uzm.Dr.Berk Uygur ile Karşıyaka Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi Dr.Fatih Özdemir’i de tebrik eden Vali Haktankaçmaz, başarılarının devamını diledi.

ÖNEMİNİ HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEMİŞTİR

Vali Haktankaçmaz “İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun en önemli hedefidir. Bu nedenle hekimlik mesleği önemini hiçbir zaman kaybetmemiş ve kutsal bir meslek olarak görülmüştür. Ülkemizde ve ilimiz özelinde; vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden çok daha kaliteli ve nitelikli şartlarda faydalanmalarına imkân sağlamak için sağlık alanında hayata geçirilen hizmet ve yatırımların yanında, hayatlarını insanı yaşatmaya ve hayat kurtarmaya adayan ve bu uğurda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan sağlık çalışanlarımızın çok büyük payı bulunmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına fedakârca hizmet veren hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı