Manşet

200 Dolarını Bozdurana 1 Parça Ürün Temizleme Bedava

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kolacı Metin’den Örnek Davranış
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Yastık altındaki Dolar ve Euro’larınızı bozdurun” çağrısı üzerine harekete geçen Kırıkkale’li kuru temizlemeci, 200 dolarını bozduran herkezin 1 ürününü bedava temizliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırıkkale’de de vatandaşlar dolarlarını bozdurmak için döviz bürolarını giderken esnafta dolarını bozduran vatandaşlar için çeşitli kampanyalar başlattı. Bunlardan biri olan Kırıkkale’li kuru temizlemeci, 200 dolar yada 100 Eurosunu bozdurup makbuz getirenlerin ücretsiz olarak 1 parça ürününü temizliyor.

Kampanya duyurusunu işyerinin camına asarak halkı konuyla ilgili bilgilendiren Metin Kılıç, “Cumhurbaşkanımızın mesajını son derece olumlu ve doğru buluyorum. Ülkemizin mutlaka Türk parası ile iş ve işlemleri yapması gerekiyor. Ticaretin bu şekilde yürütülmesi gerekiyor. Yatırım yapmam, İnsanların da bazı şeylerden feragat etmesi gerekiyor çünkü birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Devletimize, Milletimize ve ekonomimize katkı sağlanacak. Ben tüm esnafımızın da benzer kampanyalar yapmasını istiyorum” dedi. –

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x